O nas

  

Julia Burzyńska – Kaczyńska

– kobieta-rakieta, co żadnej pracy się nie boi. Najlepiej jednak wychodzi jej inwestowanie w nieruchomości i ta dziedzina nie ma dla niej żadnych tajemnic. Mózg operacyjny bloga z intuicją do ludzi. Zna połowę świata, a druga połowa zna ją. Od 11 lat mieszkanka Londynu i szczęśliwa żona Kamila.

Wywiad z nami w Radiu Kontestacja: Wywiad z Julią i Kamilem

Podcast na „Jak oszczędzać pieniądze ?” z udziałem Julii  – Kręta droga do 20 mieszkań na wynajem

Wywiad w Business Misja : https://www.youtube.com/watch?v=TdTgEHaIhLU i https://www.youtube.com/watch?v=fsFoZbNM37Y&t=2s

Personal Branding Polska :http://personalbrandingpolska.pl/wlaczam-magiczne-moce/

Malwina Żelazna –w przeciwieństwie do Julii nie ma na własność żadnego mieszkania, ale ma za to lekkie pióro i potrzebę pisania o fajnych ludziach. W dzieciństwie chciała zostać królową albo Miss Świata, ale żaden z tych planów na życie nie wypalił. Na kilka lat została więc dziennikarką. Mama Wojtka i Ignasia, nietypowych „bliźniaków”, którzy urodzili się tego samego dnia. Tyle że z dwuletnim odstępem. Pisanie o wnętrzach, nietypowych domach i twórczych ludziach to dla niej cudowny reset po wszystkich domowych obowiązkach.

Nasza współpraca zaczęła się, jak to często w życiu bywa, przypadkiem. Choć znałyśmy się od zawsze (bo trudno nie znać się chodząc do tego samego ogólniaka), to nasze ścieżki zeszły się dopiero 2 lata temu. Spotkałyśmy się na gruncie zawodowym i zdecydowałyśmy połączyć siły.

Żadna z nas nie jest gwiazdą tego bloga. U nas gwiazdami jesteście Wy. Chcemy tu prezentować wasze wnętrza, z którymi najczęściej wiążą się nieprawdopodobne historie, ciekawe rozwiązania i pasja włożona w ich urządzanie. Im więcej bohaterów przewija się przez naszego bloga, tym częściej rozważamy zmianę nazwy na „Ludziesąsuper.pl”

Stali czytelnicy na pewno zauważyli, że Mieszkanicznik od podszewki zmienił trochę kurs: z bloga traktującego głównie o inwestowaniu w nieruchomości podryfował w stronę aranżacji wnętrz. Uspokajamy: nie zarzucamy zupełnie tej dziedziny. Posty inwestorskie nadal będą się u nas pojawiać. Zmiana charakteru bloga wynika ze zwykłej chęci rozwoju.

Tak jak zresztą nowy wygląd strony. Musiałyśmy tu odrobinkę „posprzątać, żebyście Wy, nasi goście, dobrze się tu czuli. Prosimy więc: rozsiądźcie się i czujcie jak u siebie.