O nas

POZNAJCIE NAS

Julia Burzyńska – Kaczyńska

– kobieta-rakieta, co żadnej pracy się nie boi. Najlepiej jednak wychodzi jej inwestowanie w nieruchomości i ta dziedzina nie ma dla niej żadnych tajemnic. Mózg operacyjny bloga z intuicją do ludzi. Zna połowę świata, a druga połowa zna ją. Od 10 lat mieszkanka Londynu i szczęśliwa żona Kamila.

Wywiad z nami w Radiu Kontestacja: Wywiad z Julią i Kamilem

Podcast na „Jak oszczędzać pieniądze ?” z udziałem Julii  – Kręta droga do 20 mieszkań na wynajem

Wywiad w Business Misja : https://www.youtube.com/watch?v=TdTgEHaIhLU i https://www.youtube.com/watch?v=fsFoZbNM37Y&t=2s

Personal Branding Polska :http://personalbrandingpolska.pl/wlaczam-magiczne-moce/

Malwina Żelazna –w przeciwieństwie do Julii nie ma na własność żadnego mieszkania, ale ma za to lekkie pióro i potrzebę pisania o fajnych ludziach. W dzieciństwie chciała zostać królową albo Miss Świata, ale żaden z tych planów na życie nie wypalił. Na kilka lat została więc dziennikarką. Mama Wojtka i Ignasia, nietypowych „bliźniaków”, którzy urodzili się tego samego dnia. Tyle że z dwuletnim odstępem. Pisanie o wnętrzach, nietypowych domach i twórczych ludziach to dla niej cudowny reset po wszystkich domowych obowiązkach.

Nasza współpraca zaczęła się, jak to często w życiu bywa, przypadkiem. Choć znałyśmy się od zawsze (bo trudno nie znać się chodząc do tego samego ogólniaka), to nasze ścieżki zeszły się dopiero 2 lata temu. Spotkałyśmy się na gruncie zawodowym i zdecydowałyśmy połączyć siły.

Co zatem znajdziecie na blogu? Wszystko to, o czym same lubimy czytać: historie ludzi z pasją, zachwycające wnętrza mieszkań, niesztampowe rozwiązania mieszkaniowe czy przykłady udanego inwestowania w nieruchomości. Czujcie się tu jak u siebie.

10422114_921671204522321_8145394928486506361_n


  • RSS