Sami Swoi

Kategorie:
16
Kwiecień 2015

To co zrobiła właścicielka z domem, a dokładnie z wyglądem zewnętrznym przypomina wyciętą scenę z popularnej serii filmów o Kargulu i Pawlaku. W jednej z ekskluzywnych dzielnic Londynu – Kensington, nowy właścicielka domu – multi milionerka – Zipporah Lisle-Mainwaring, miał w planach zrobić duży remont. W planach był podziemny basen, kino i inne tym podobne udogodnienia, lecz sąsiedzi zgłosili stanowczy protest do urzędującej władzy, że nie podoba im się ten pomysł i że może również wpłynąć negatywnie na konstrukcje domów sąsiadujących. W rezultacie Pani Zipporah pozwolenia na tak kompleksowy remont nie dostał.

W ramach rewanżu dla sąsiadów przygotowała pewnej nocy niespodziankę. Jej dom przemalowano, w biało czerwone paski, wygląda jak jakiś domek na plaży, całkowicie psując dystyngowany styl w okolicy, gdzie cena domu to koszt 15 milionów funtów. Sąsiedzi już ślą protesty do lokalnych władz, lecz niewiele mogą wskórać, jako iż właściciel nie złamał żadnego prawa.

Stripped_house_1_3267033b Stripped_house_3_3267082b

 

 

 

Zdjęcia: Geoff Pugh/Daily Telegraph

Komentarze:

  • Haha wygląda oryginalnie- zupełnie inaczej od reszty typowo angielskich domków, gdzie króluje od wieków cegła. Jeśli właścicielowi się podoba to super 🙂 Takich sąsiadów miałbym gdzieś (chyba że ryzyko faktycznie istniało)

    cls.pl 16 kwietnia 2015 o 20:42 Odpowiedz
  • Wygląda oryginalnie, ale do mnie jakoś to nie przemawia 🙂 Ale kto co lubi 😉

    piechota 26 kwietnia 2015 o 14:36 Odpowiedz
  • Bardzo dobrze zrobiła, a na dokładkę dołożyłabym gest Kozakiewicza 😀

    Marysia 31 maja 2017 o 15:23 Odpowiedz