Czy można kupić sześc mieszkań w pierwszych miesiącach inwestowania?

Kategorie:
19
Luty 2015

W tym tygodniu miałam okazję poznać niezwykle inspirującą kobietę, naładowaną niezwykłą energią – Edytę Bednarczyk. WSZYSTKO JEST MOŻLIWE – taki można nadać jej pseudonim. Gdy Edyta rozpoczynała swoją przygodę z nieruchomościami NIKT NIE WIERZYŁ, ŻE SIĘ JEJ UDA!

W 2005 roku czyli dziesięć lat temu pomimo ciężkiej sytuacji materialnej (długi) i skomplikowanej sytuacji prywatnej (samotna matka) Edyta postanowiła wziąć sprawy w  swoje ręce . Zapisała się na szkolenie dotyczące finansów powiązane z inwestowaniem w nieruchomości i tak to się właśnie zaczęło. Po trzech miesiącach od ukończenia szkolenia kupiła swoją pierwszą nieruchomość, w kolejnych miesiącach następne pięć. Wszystko potoczyło się bardzo szybko, ośmielona dobrym startem, kupowała nieruchomości w nieprawdopodobnym tempie, niektóre z nich sprzedawałam, pomysł jednak ukierunkowany był na utworzenie przychodu pasywnego.

Może napiszecie że 10 lat temu było o wszystko łatwiej, prościej uzyskać kredyt. Na pewno trzeba było wykazać się niesamowitą determinacją, kreatywnością i odwagą w osiągnięciu tak rewelacyjnego efektu.

W roku 2008 otworzyła  Agencję Nieruchomości RentHouse, którą prowadzi do dziś, jednak na zupełnie odmiennych zasadach niż istniejące agencje nieruchomości, ponieważ nieruchomości, które tam sprzedaję i wynajmuję są to w przeważającej mierze jej własnymi nieruchomości. Charakterystycznym produktem Edyty są mieszkania pod klucz- „Mieszkania Marzeń”, które odznaczają się na rynku znakomitą relacją jakości do ich ceny.

Na bazie wieloletniego doświadczenia, zbudowałam swój portfel inwestycyjny, w którym znalazły się i znajdują do dziś:

 •  mieszkania na wynajem długoterminowy

 •  wyposażone luksusowe apartamenty na doby

 •  lokale użytkowe na potrzeby własne i pod wynajem

 •  mieszkania z rynku pierwotnego i wtórnego przygotowywane pod sprzedaż

 •  grunty budowlane

Tak więc, nieruchomości stały się zalążkiem wszystkich zmian, przed którymi stanęła, podejmując wyzwanie. Dziś patrząc z perspektywy czasu Edyta przyznaje, że dzięki nim odnalazła swoją drogę, którą zamierzała iść, pokazując, że inwestowanie w nieruchomości nie jest absolutnie zarezerwowane tylko i wyłącznie dla osób z zasobnym portfelem.

„Uśpione gdzieś głęboko w człowieku tkwią moce, które wprawiłyby go w osłupienie, o których istnieniu nawet nie marzył; siły, które, rozbudzone i zaprzęgnięte do działania, zrewolucjonizują jego życie”.

Dziś Edyta słyszy, że miała szczęście …tak, miała szczęście, bo w chwilach zwątpienia myślała: jeśli inni osiągnęli to czego i ja pragnę, to oznacza to tylko jedno- BYLI KIEDYŚ W TYM SAMYM MIEJSCU CO JA TERAZ!!

Zapraszam wszystkich na spotkanie z Edytą którą zaprosiłam do Londynu. Spotkanie odbędzie się 15 marca o godzinie 13:00, zachodni Londyn, hotel Hilton Garden Inn ( najbliższa stacja Hatton Cross). Opłata będzie symboliczna, by pokryć koszt przylotu Edyty,sali plus kawa i ciasto –  15 £. Szukasz motywacji, inspiracji – zapraszam serdecznie.

Link do wydarzenia na facebook: https://www.facebook.com/events/1551105638493570

Poniżej krótki filmik nagrany ponad dziesięć lat temu, mówiący o początkach Edyty.

 

Komentarze:

 • Tak bardzo chcialabym przyjechac, sprawdzam loty Porto – Londyn! 🙂

  Dorota 20 lutego 2015 o 12:40 Odpowiedz
  • Super Dorota. Do zobaczenia w Londynie 🙂

   Kamil 28 lutego 2015 o 18:38 Odpowiedz
 • Materiał bardzo inspirujący. Mówi „CO” , ale przydałoby się jeszcze „JAK” 🙂

  Ryszard 22 lutego 2015 o 21:05 Odpowiedz
 • Nietuzinkowa kobieta.

  Wolność finansowa 5 marca 2015 o 16:32 Odpowiedz
 • No właśnie: JAK?
  Miała długi, więc zakładam, że nie miała zdolności kredytowej.
  Nie miała też gotówki, więc JAK po kilku miesiącach zdobyła fundusze na 6 nieruchomości?

  Bartek 10 marca 2015 o 11:21 Odpowiedz
 • Czy to spotkanie w Londynie jest nadal aktualne?

  Marcin 10 marca 2015 o 23:55 Odpowiedz
  • Jak najbardziej, link do wydarzenia na facebook powyżej.

   Kamil 11 marca 2015 o 00:20 Odpowiedz
 • Czy jest szansa jeszcze się załapać na to spotkanie??

  Roman 11 marca 2015 o 12:57 Odpowiedz
  • Tak, oczywiście . Pozdrawiam

   Kamil 11 marca 2015 o 13:42 Odpowiedz
 • Witam. Jak te kredyty dostawala majac dlugi??????i bedac w skomplikowanej sytuacji prywatnej……lubie ten blog ,nawet bardzo.Wszystko jest tu zawsze tak cieplo i serdecznie napisane…….pozdrawiam z ny

  bazyl452 15 marca 2015 o 17:30 Odpowiedz
 • Trzeba mieć łeb na karku i przede wszystkim nie bać się ryzyka. Wielu by się to po prostu nie udało.

  CLS.pl 13 kwietnia 2015 o 22:11 Odpowiedz