Z nami ? w radiu wywiad ?

Kategorie:
15
Grudzień 2014

Witajcie, cześć i czołem. Zaistniała taka sytuacja że udzieliliśmy wywiadu w radiu Kontestacja. Byliśmy gośćmi w cyklicznej audycji Andrzeja Burzyńskiego. Jak na dzień dzisiejszy, nie jesteśmy na tyle odważni by jej osobiście wysłuchać 🙂 Także jeśli macie chwile czasu, zapraszamy do wysłuchania i oczywiście komentarze poniżej mile widziane – pozdrawiamy serdecznie.

Wywiad z Kamilem i Julią

 

IMG_0791

 

 

 

Komentarze:

 • Bardzo fajny i ciekawy wywiad. Nawet nie wiecie jak to co tu mówicie jest budujące oraz inspirujące dla ludzi myślących w podobny sposób, dla ludzi będących na początku swojej przygody inwestowania w nieruchomości. Jest blog (codziennie zaglądam) był wywiad to może teraz pora na książkę 🙂
  Pozdrawiam

  Sławek 15 grudnia 2014 o 19:04 Odpowiedz
 • Też zaglądam niemal codziennie. Wywiadu jeszcze nie słuchałem. Potwierdzam – to niezwykle budujące, że są ludzie myślący o czym innym niż najnowszy model smartfona, największa przekątna nowej plazmy itp. Na te gadżety przyjdzie czas po osiągnięciu wolności 🙂

  Radek 16 grudnia 2014 o 11:00 Odpowiedz
 • Czytam wasz blog od paru m-cy.
  Gratuluję dotychczasowej pasji i trzymam kciuki za cel = 30 mieszkań.

  Nasz cel (z żoną) 10+2
  10 mieszkań dla naszej wolności i 2 dla dzieci (ale nie całkiem za darmo tylko z obciążeniem raty to spłaty)
  1 mieszkanie już mamy kawalerka :
  zakup 65 000
  remont i wyposażenie 17 000
  kredyt 65 000
  rata 350 zł (26 lat)
  wynajem 700 + opłaty
  ryczałt 60 zł

  Remont generalny z wymianą rur w łazience i kuchni.
  Największy problem (i nerwy) to ekipy budowlane ,pierwszą (po znajomości) wygoniłem miesiąc za późno ,druga ekipa w ok. 2 tygodnie zrobili więcej aniżeli poprzednia w 1,5 m-ca.

  Zakupy tylko LM,Castorama itp.
  wszystko średnio 20-30% taniej aniżeli w miejscowych sklepach,hurtowniach ,w LM karta rabatowa 5% rabat pierwszego dnia ,a już zgromadzone punkty na 10% rabat jednodniowy (czeka na kolejne mieszkanie) i właśnie tu moje pytanie/prośba :

  Mamy mozliwość zakupu mieszkania w kamienicy tanio do remontu (tylko do remontu nas interesuja) ,mieszkanie 2 pokojowe 45m2 za 44 000 , podobne w naszym mieście od 70 000 .
  Boimy się remontu w starym mieszkaniu ,wymiana okien i piece kaflowe wymiana na co gazowe.
  Klatka schodowa nie za ciekawa .

  Jakie macie doświadczenia z mieszkaniami w kamienicy?
  Czy po remoncie będą chętni na wynajem ,jeżeli z zewnątrz kamienica nie zachęca (brak ocieplenia i elewacji) i klatka schodowa tragiczna ?

  Pablo 3 stycznia 2015 o 23:50 Odpowiedz
  • wszystko jest kwestią ceny i umiejętności sprzedaży.
   Pozdrawiam

   Marriusz 8 marca 2015 o 17:17 Odpowiedz