Czy warto chodzić na szkolenia ?

Kategorie:
18
Listopad 2014

W ostatnią sobotę stawiliśmy się na szkolenie organizowane przez www.polesintheuk.co.uk  zatytułowane „Zdrowie finansowe” z udziałem Andrzeja Fesnaka i Andrzeja Manki.  Mi w przeciwieństwie do Julii ciężko było się rano zebrać, myślałem że będzie o wszystkim tym o czym już wiem, słyszałem i będę się nudził, ale się myliłem …:).

Jak to kiedyś ktoś powiedział że warto chodzić na szkolenia, ponieważ czasem możesz usłyszeć nawet jedno zdanie, które może zmienić całe nasze dotychczasowe życie. Panowie Fesnak i Manka zdecydowanie stanęli na wysokości zadania. Dawka wiedzy podana była w odpowiednich ilościach.

Od Pana Andrzeja Fesnaka dowiedzieliśmy się nawet o tym, że można obliczyć ile kosztuje nas nic nie robienie, czyli przysłowiowe obijanie:) Dodatkowo Panowie zaprezentowali nam grę planszową Eurocash o której również nie miałem pojęcia że istnieje. Ogólny pomysł zaczerpnięty jest z gry Roberta Kiyosakiego – Cashflow, ale zostało to przełożone na polskie realia, plus kilka dodatków których nie ma w Cashflow.

Ogólnie co tu dużo pisać, warto zaglądać i odwiedzać tego typu spotkania ponieważ nigdy nie wiesz czym zostaniesz zaskoczony. Maśle że dodatkową atrakcją takich konferencji są ludzie którzy na nie przychodzą. Każdy chce się czegoś dowiedzieć, chce coś osiągnąć i to jest piękna sprawa.

Czyli wychodzi mi z tego wpisu że WARTO być uczestnikiem ciekawych szkoleń, pomimo iż są one organizowane w weekendy. Ale faktycznie jeśli jesteś z tych polaków którzy lubią w weekend „grilowac” to Cie nie przekonam:)

IMG_0465

IMG_0477

IMG_0473

IMG_0494

Tutaj możecie zobaczyć Andrzeja Fesnaka z wizytą w stacji za która nie przepadam:)

Komentarze:

  • Julia zawsze gotowa! Ciekawe wideo i wpis!

    Bart 18 listopada 2014 o 19:05 Odpowiedz
  • Ludzie odpowrni na „piateczek”! Bylo bardzo pozytywnie, a niedlugo zapraszam do na na rundke w Eurocash! 😉

    Jakub Kosiec 18 listopada 2014 o 19:18 Odpowiedz
  • Osobiście zawsze mijałem szkolenia ale w tym roku tak się złożyło że przy okazji świętowania jubileuszu jednej z firm z którą współpracuje dostałem zaproszenie na takie szkolenie. I przyznam że był to bardzo udany wyjazd, może nie wszystko co tam usłyszałem przyda mi się w mojej pracy zawodowej to niektóre rzeczy podchwyciłem i zamierzam w nie dalekiej przyszłości wykorzystać. Myślę więc że warto od czasu do czasu uczestniczyć w szkoleniach związanych z naszą pracą zawodową 😉

    Karol 21 listopada 2014 o 15:52 Odpowiedz