Czy w twoim domu wisi właściwy obraz ?

Kategorie:
28
Listopad 2014

Istnieje wiele sposobów dzięki którym nieruchomość stanie się atrakcyjniesza dla kupujących.Od tych podstawowych czyli posprzątania mieszkania i usunięcia zbędnych pierdół które zagracają mieszkanie, zabiegi te spowodują że optycznie mieszkanie wygląda na większe. Po usługi home stagingu czy wlasciwą sesje fotograficzną.

Według nowego raportu z Londynskiego rynku nieruchomosci mieszkania i domy z reprodukcjami obrazów Marka Rothko na ścianach, przyspieszają znacząco szybkość sprzedaży.

Mocne kolory i niezwykłe kompozycje zostały uznane za uspokajające, dodające  zainteresowania wizualnego i charakteru wnętrza. Po Rothko, drugim skutecznym sposobem na przyspieszenie sprzedaży są oprawione okładki z książek wydawnictwa Penguine.

Natomiast posiadanie obrazow z nagimi aktami czy lilie Claude Moneta jak również obrazów Jacka Vettriano, spowduje że będziemy pokutować i nasze mieszkanie czy dom sprzeda się za mniejszą kwotę lub w dłuższym okresie czasu

Może jest to banał ale pamietajmy że sprzedaż nieruchomosci jest sprzedażą stylu życia.

Ludzie oglądając nieruchomości wyobrażają sobie siebie trzymających talerz z  kolacją.

 

Jack Vettriano

scarletribbons Night-in-the-City Jack Vettriano Painting 105

Mark Rothko

untitled-12-741x1024 not_detected_242137 orange-and-yellow

Claude Monet

The Water Lily Pond Pink Harmony claude-monet-paintings-claude-monet-26520056-600-447 homage-to-monet-david-lloyd-glover

Komentarze:

 • Jack Vettriano to ulubiony artysta mojej mamy, czesto maluje jego obrazy i ma ich sporo w domu, na szczescie go nie sprzedaje ;-))
  Pozdrowienia!!!

  jacek 28 listopada 2014 o 13:11 Odpowiedz
 • Ciekawe. Nigdy nie kupowałem nieruchomości od kogoś, więc nie mogę stwierdzić czy zwróciłbym uwagę, czy też nie na obrazy jakie w nim wiszą. Całkiem możliwe, że w takich sytuacjach podziałałaby nasza podświadomość. Z drugiej strony- czy Londyn już nie ma jakich badań przeprowadzać?

  clskredyt.pl 4 grudnia 2014 o 21:39 Odpowiedz
 • Coś na pewno w tym jest 🙂 Będąc w gościnie u kogoś też zwracam uwagę na dodatki- obrazy, ramki ze zdjęciami. Może więc i przez jakiś obraz wartość mieszkania w oczach potencjalnego klienta może wzrosnąć? Ciekawy temat 🙂

  clsleasing.pl 18 stycznia 2015 o 23:05 Odpowiedz