Krzysztof Jędrzejewski to równy gość :)

13 października 2014 przez Kamil

Za nami weekend, w którym to spaliśmy pod jednym dachem z osobą która jest w czołówce najbogatszych Polaków czyli Krzysztofem Jędrzejewskim- to jest coś :).

Krzysztof przybył do Londynu wraz z Andrzejem Burzyńskim czyli znanym tu i ówdzie pastorem przedsiębiorcą, człowiekiem którego nie da się nie lubić. Poprowadzili razem szkolenie pt. „Jak zbudować wartościowy biznes”

Organizatorką była Julia, a ja natomiast tylko kanapki dla uczestników pomagałem robić:) mówią tu i tam że wywiązała się z tego znakomicie, a zresztą niech powiedzą wam Ci którzy byli:)

Krzysztof przyjechał do nas całkowicie charytatywnie jeśli można tak to nazwać, sam kupił bilet, jedynym jego warunkiem było jakieś miejsce do spania:) A co najlepsze, powiedział że nie musi to być nawet hotel, może spać i u nas, by nie narażać nikogo na koszty.

Z przecieków dowiedzieliśmy się że gdy Krzysztof dobrze się gdzieś czuje zaczyna opowiadać żarty, a pomieszkując u nas przez te kilkanaście godzin sypnął kilkoma, także chyba było dobrze:)

Osobiście na mnie osoba Krzysztofa zrobiła duże wrażenie, jego przemówienia były bardzo inspirujące. Jest on osobą bardzo wierzącą w Boga, więc często zaznaczał że w jego życiu wiara jest najważniejsza. Myślę że dla uczestników tak jak i dla mnie niesamowitym przeżyciem było poznać taką osobę, zadawać mu nawet najgłupsze pytania na które cierpliwie odpowiadał:)

Natomiast jeśli chodzi o Andrzeje Burzyńskiego, którego widziałem już wcześniej w akcji, ewidentnie podnosi systematycznie swoje umiejętności. Bez wątpienia wiele można było wynieść z jego wykładów. Oczywiście chcieliśmy podziękować Andrzejowi za pomysł organizacji takiego spotkania jak i za poznanie nas z Krzysztofem Jędrzejewskim.

A Ci którzy nie przyszli, trudno, jest czego żałować -ale trzeba dalej żyć:) Ale wszystkie znaki na ziemi i niebie mówią że będzie można zakupić video z tego szkolenia, także czekajcie cierpliwie.

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich

IMG_0052

IMG_0075

IMG_0093I oczywiście zdjęcie organizatorki, specjalistki od zamieszania – Julia 🙂

IMG_0102

 

Komentarze

 1. Andrzej 24 stycznia 2015 o 10:09

  Witam czytałem ostatnio artykuł na saminwestuj.pl gdzie wspomniano o tobie i bardzo proszę zmień słowo „polaków” w artykule na wielką literę. Chłopak ma rację a twój blog bez uszczerbku zyska na wizerunku zamiast tracić….
  Pozdrawiam

  • Kamil 24 stycznia 2015 o 11:13

   Dzięki za zwrócenie uwagi – pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Lub komentuj na Facebooku


 • RSS