Cygańskie życie

Kategorie:
20
Sierpień 2014

Tego jeszcze w naszej kilkuletniej historii w Londynie nie było. Jula zafundowała nam bardzo ciekawy sierpień. Mamy pod swoją opieką pięć domów i pięć kotów. Ja obsługuje mniejszą cześć tego ambarasu ale uwierzcie mi, jest ciekawie. Spałem już w trzech domach, zostały mi jeszcze dwa i lista kompletna:).

Pierwszy raz zdarzyło się że tak duża ilość Julii klientów wyjechała na wakacje w tym samym czasie. A że Jula nie lubi odmawiać gdy „czuje” że wszystko da się jakoś ogarnąć, to w taki oto sposób i ja dostałem angaż to tej operacji. Kiedyś pamiętam występowały u mnie kłopoty z zaśnięciem, gdy miałem spać w nie swoim łóżku, ale jak to mówią trening czyni mistrza i teraz gdzie się położę tam śpię:). Aha, zapomniałem dodać na czym ta nasza praca polega, w niektórych z tych domów umówiliśmy się z właścicielami że będziemy spać, a w pozostałych karmić koty i zaglądać czasem w ciągu dnia.

Oczywiście właściciele pozwalają nam ze wszystkiego korzystać, jeść, pić i cokolwiek na co mamy ochotę. Cenie sobie te wędrówki po cudzych domach za kilka rzeczy. Jedną z nich jest to że widzisz jak inni ludzie żyją, czym się żywią, co kupują, czy dbają o dom, do czego przywiązują wagę. Drugą sprawą jest przyjemność mieszkania w różnych dzielnicach. Ja osobiście lubię gadżety, więc czasem mam coś okazje przetestować, zanim zdecyduje się kupić:). Najlepsze chyba jeszcze przed nami, ponieważ w jednym z domów ma być kręcona scena do filmu, jeśli do tego dojdzie oczywiście na blogu wspomnę.

A teraz wiecie, idę zobaczyć co tam u kotów …

Jeszcze na koniec zdjęcie z przeprowadzki z jednego domu do innego: my, rower i tobołki:)

AdobePhotoshopExpress_2014_08_19_22_50_51

Komentarze:

 • Drodzy, gratuluję takiej operatywności! 🙂 Ja akurat miałem jeden dom i dwa koty pod opieką, ale z pięcioma chyba bym nie dał rady 😀 Pozdrawiam

  Jacek 20 sierpnia 2014 o 19:36 Odpowiedz
 • Jesteście najlepsi 🙂

  Marcin Matuszewski 21 sierpnia 2014 o 15:06 Odpowiedz
 • Chyba znów muszę Was odwiedzić w Londku 🙂

  Marcin Matuszewski 21 sierpnia 2014 o 15:07 Odpowiedz
 • J&K,

  i to jest właśnie wielka sztuka, aby czerpać radość ze wszystkiego, co się robi. Wy jesteście w tym wyjątkowi.

  MariuszKa 30 listopada 2015 o 21:26 Odpowiedz