Stary wariat – Janusz Korwin-Mikke

Kategorie:
21
Lipiec 2014

Z tym starym wariatem w tytule to oczywiście żart. Możesz go lubić lub nie, szanować lub gardzić ale bez wątpienia jest to rok Kongresu Nowej Prawicy i Janusza Korwina-Mikke. Po kilkunastu latach życia na politycznym marginesie wreszcie zaistniał i został posłem do parlamentu europejskiego. Myślę że to jeszcze nie jest jego ostatnie słowo i zapewne zrobi jeszcze dużo zamiesza na naszej scenie politycznej.

Właśnie kilka dni temu europosłowie zaczęli składać swoje oświadczenia majątkowe. Okazało się że jest aktualnie jednym z najbogatszych polskich europosłów. Ciekawostką dająca do myślenia jest fakt że większość europosłów to osoby publicznie znane i piastujące nieustannie jakieś funkcje w państwie, a niektórzy z nich deklarują że nie maja oszczędności lub jakieś śmieszne jak na ich możliwości kwoty .

Myślę że Mieszkanicznicy mieli by o czym porozmawiać z Panem Korwinem-Mikke  jako iż  inwestuje w ziemie oraz posiada dwie nieruchomości. Cały majątek to niecałe 10 mln złotych.

22f64efa-0bfc-11e4-b040-0025b511229e

z16323779Q,korwin

 

Komentarze:

  • całkiem z innej strony to zawsze mnie zastanawiało jak to możliwe, że do rządzenia się garną ludzie, którzy nic nie mają. przecież skoro nie ma umiejętności zarządzania swoimi tysiącami to jak można zarządzać czyimiś milionami? ot, kolejny fenomen społeczno polityczny.

    Kasia i Sławek 25 lipca 2014 o 05:50 Odpowiedz
    • Dokładnie o tym myślałem to pisząc, potrzebne jakieś czystki polityczne w naszym kraju. Tych komunistów przegonić a potem smołom i pierzem 🙂

      Kamil 25 lipca 2014 o 10:15 Odpowiedz