Świeżość w świecie zamków (drzwiowych)

27 czerwca 2014 przez Kamil

Wyobraź sobie że jesteś Mieszkanicznikiem z pokaźnym portfelem mieszkań (a może nawet nie musisz sobie wyobrażać bo tak jest) na wynajem i zaczynasz się denerwować nadmiarem  kluczy i problemów z tym związanych, szczególnie gdy jesteś już w drodze by pokazać  mieszkanie i pomyliłeś klucze lub zwyczajnie zapomniałeś ich zabrać ze sobą. W takim przypadku z pomocą może nadejść zamek otwierany za pomocą smartfona-bez którego raczej z domu się nie wychodzi (czy to tylko ja ? ;).

Właściwie to nawet nie trzeba być Mieszkanicznikiem by coś takiego jak ten zamek przypadło do gustu i było pomocne w życiu codziennym. Pomysł wydaje mi się świetny, jest jeszcze kilka niedociągnięć ale myślę że w niedalekiej przyszłości zostaną one wyeliminowane – sprawdźcie  recenzje video poniżej.

Aha mam nadzieje że cena również w przyszłości się wyklaruje ponieważ $219 to trochę dużo.

aj kevo kwikset

 

 

Komentarze

 1. Michał Żółtowski 27 czerwca 2014 o 21:53

  A drogie to jak smok tak nawiasem mówiąc 🙂

  • Kamil 29 czerwca 2014 o 10:31

   Nawet bardzo, na angielskim amazonie jeszcze lepiej- 229 funtów 🙂

 2. ania z zawad 29 czerwca 2014 o 18:54

  Jak stanieje, natychmiast kupuję! Jadąc do pracy wciąż nerwowo sprawdzam, czy na pewno zabrałam klucze do gabinetu, który jest 25 km od domu, więc trudno wrócić spod drzwi.

 3. Michał Żółtowski 1 lipca 2014 o 10:18

  Istnieje takich systemów conajmniej kilka – są nawet polscy producenci. Nie pamiętam teraz nazw firm, ale generalnie można teraz sterować całym domem z poziomu smartfona. Wątpię jednak by za pomocą tego dało się znacząco podnieść cenę najmu 😉

 4. Andy 10 września 2014 o 10:31

  Ja mam u siebie w bloku coś innego. Jeśli zapomnę klucza (lub ktoś do mnie przyjdzie), to wybieram numer mojego mieszkania na domofonie, a ten dzwoni do mnie na komórkę. Można porozmawiać i jeśli chcemy kogoś (lub siebie 🙂 ) wpuścić, to przyciskam ‚1’ na klawiaturze swojego telefonu. To umożliwia dopiero wejście do windy. Nadaje się świetnie jako bramofon, ale do samego mieszkania – w zasadzie, dlaczego nie. Szczególnie, gdy dziecko zapomni klucza, a ja jestem w pracy…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Lub komentuj na Facebooku


 • RSS