Radio Kontestacja

Kategorie:
04
Czerwiec 2014

To było jakieś 3 lata temu trafiłem na stronę radia kontestacja, poszukiwałem audycji Sławka Muturi znalazłem, ale zaintrygowany szukałem dalej, czegoś bliżej nieokreślonego. Pomyślałem że skoro Sławek się tam udziela to z pewnością znajdą się jeszcze inne ciekawe osoby, które również mają swoje audycje i … nie pomyliłem się.

Przysięgam że jak tylko odkryłem to radio słuchałem archiwalnych audycji i czekałem na nowe. Nie licząc Sławka, na pierwszy ogień poszedł  Jan Fjior który w taki sposób opowiada że nie sposób się oderwać. Marcin Kosiński natomiast zawsze porusza jakieś ciekawe aktualne tematy, Kamil Cebulski robi wywiady z intrygującymi gośćmi, Andrzej Burzyński uczy jak żyć pełnią życia, są jeszcze Agent Tomasz, Konserwa i kilka innych ciekawych audycji (szkoda że odszedł Martin Lechowicz).

Pomyślałem że jestem im winny zareklamowania ponieważ audycje w tym radiu otworzyły mi oczy na wiele spraw, za co jestem im bardzo wdzięczny. Żeby było jasne to nie jest jakiś sponsorowany wpis czy coś podobnego, doszedłem do wniosku że skoro oni dali tyle od siebie, to mogę się się w taki sposób zrewanżować i podziękować, ponieważ uważam że warto ich posłuchać. Także jeśli jesteś znudzony audycjami w radiach popularnych i sposobu w jaki przedstawiają oni rzeczywistość nic prostszego, naciśnij link poniżej.

http://www.kontestacja.com

KONTESTACJA_logo_07i

Z kilkoma wyżej wymienionymi mieliśmy sposobność się spotkać:

Jula,Marcin „Hugo” Kosiński & Krzysztof Matejak

IMG_1655-kopia

Ja i mój idol – Jan Fjior

IMG_1785-kopia

Oczywiście Sławek Muturi

IMG_0764-kopia

Andrzej Burzyński

photo

Komentarze:

  • No to prawda, robią chłopaki świetną robotę. Moje poglądy Libertariańskie powstały czytając książki Terry’ego Goodkinda (Fantasy z niesamowitym wolnościowym przekazem), a Radio Kontestacja tylko mnie w nich utwierdziło i utwierdza każdego dnia bo w tygodniu może zdarza mi się jeden góra dwa dni kiedy nie słucham ich choć przez chwilę.

    Grzesiek 5 czerwca 2014 o 22:16 Odpowiedz