Oj działo się w mieście Lecha Wałęsy

Kategorie:
27
Maj 2014

Dziś wróciliśmy do Londynu po czterech dniach intensywnego pobytu w Trójmieście. Pojechałam tam by opowiedzieć o swoim trochę nietypowym sposobie inwestowania i zarazić ludzi energią i optymizmem. Bardzo dziękuje 80-ciu osobom które przyszły mnie posłuchać pomimo pięknego piątkowego popołudnia. Jestem pod wrażeniem że niektórzy z Was pofatygowali się by przyjechać z Poznania,  Krakowa, Wrocławia, Warszawy i Bydgoszczy.

Dzięki przyjazdowi poznałam kilkunastu nowych fantastycznych ludzi, którzy opowiedzieli mi o swoim sposobie inwestowania, przygodach  jak i planach na przyszłość. Jest bardzo dużo osób które w bardzo krótkim czasie osiągnęły niesamowite rzeczy a są tak zajęte i skromne  że gdyby nie moje wścibskie podejście nigdy bym o nich się nie dowiedziała.

Chyle czoło dla Wojtka który w zaledwie 8 miesięcy posiada już kilka mieszkań na podnajmem, czy Moniki która zarządza 40 mieszkaniami wielopokojowymi na wynajem a ma mniej niż 30 lat.

O mieszkanicznicznikach  z Trójmiasta można jedno powiedzieć że nie śpią !!!Są konsekwentni w swoich działaniach i pracowici.

Bardzo dużo pozytywnych rzeczy mówi się o tym oddziale i to potwierdzam, to co zobaczyłam jest przykładem tego jak stowarzyszenie powinno wyglądać.

Przy organizacji całego przedsięwzięcia pomagało Kasi około 20 osób .

Cały weekend był rewelacyjnie przygotowany od kawy na tarasie w hotelu Hilton po wspólny obiad w Gdyni Orłowo ,sesje zdjęciowa na plaży i domówkę na Okrzei.

W niedziele Wojtek wyciągnął nas by poznać i zmotywować swoją koleżankę Ewę ,która z powodu zerwania trakcji na linii tramwajowej nie zdążyła na moją prezentację. Udaliśmy się do parku oliwkowego gdzie jako dodatkową atrakcję mieliśmy okazje zobaczyć przechodzącego obok nas Lecha Wałęsę jak i również jego syna Jarka. Niestety cała sytuacja zadziała się dość szybko  i prezydent wsiadł do samochodu i nie miałam okazji bo go zaczepić , gdyby nie to z pewnoscią podbiegłabym i powiedziała o stowarzyszeniu Mieszkanicznik .W sumie to ciekawa jestem czy ma jakieś mieszkania na wynajem.

Serdecznie wam z Kamilem dziękujmy za fantastyczny pobyt nad morzem, natomiast w Sopocie osobiście jestem zakochana ….

Spotkanie było również okazją do podziękowania Kasi Hryciuk która żegna się z zajmowanym stanowiskiem w Stowarzyszeniu Mieszkanicznik (ale oczywiście mamy nadzieje że mieszkanicznikiem być nie przestanie:)

IMG_8236-kopia

Na zdjęciu przedstawiciele oddziałów z Polski jak i również Anglii:)

IMG_8240

Tutaj Ja mocno zaangażowana w przekaz:)

unnamed

 

 

Komentarze:

 • Julia Rulez ;]

  Tomek 27 maja 2014 o 21:21 Odpowiedz
 • A kto tam maca uzywa?:)

  Rafał 27 maja 2014 o 21:37 Odpowiedz
  • Kamil 🙂

   Julia 27 maja 2014 o 21:39 Odpowiedz
 • Julia, czy nie można Twojej prezentacji umieścić na blogu ?
  pozdrawiam

  Robert 27 maja 2014 o 21:44 Odpowiedz
 • Julio dziekuje bardzo za mile slowa.Nie uwazam ze zrobilem cos wyjatkowego poprostu trzeba ruszyc tylek z fotela i zacząć realizowac swoje marzenia.

  Wojtek 28 maja 2014 o 09:56 Odpowiedz
 • Jula,
  Dajesz czadu. Super.
  Pełna widowania.

  Mam wpaśc do Gdanska sierpien lub wrzesien ale bede raczej Twoim cieniem.

  pzdr
  Marcin
  Tychy

  Marcin - Tychy 28 maja 2014 o 23:44 Odpowiedz