Człowiek z pasją

Kategorie:
28
Maj 2014

Jula nikomu „nie przepuści” . Przechadzaliśmy się głównym deptakiem w Sopocie, spotkaliśmy tam Pana Leszka Kuszerskiego, który zajmuje się profesjonalną karykaturą. Jula zapragnęła w momencie by Pan Leszek nas narysował, ale dodała czym się zajmujemy i by na rysunku był jakiś wątek z tym związany.

Oczywiście jak tylko usiedliśmy by pozować Jula zaczęła opowiadać o Stowarzyszeniu Mieszkanicznik i o wynajmowaniu mieszkań. Także jeśli Pan Leszek pojawi się kiedyś na spotkaniu gdańskich mieszkaniczników niech się nikt nie zdziwi:).

Jula wypytywała o początki przygody z rysowaniem karykatur. Okazało się że wszystko zaczęło się już w szkole podstawowej, gdzie Pan Leszek rysował swoich nauczycieli z czego oni byli średnio zadowoleni i czasem miewał przez to kłopoty. Najlepszym tematem do karykatury ponoć są politycy, jeszcze jeden projekt nie jest skończony a oni już podsuwają kolejne pomysły:).

Mnie osobiście spodobała się puenta jaką Pan Leszek zakończył, że dzięki rysowaniu nigdy milionerem nie został i pewnie nie zostanie, ale radość jaką ma gdy kładzie się spać i nagle wpada na jakiś pomysł, następnie szybko zeskakuje z łóżka i go realizuje… tego mu nic nie zastąpi, daje mu to taką radość że wynagradza wszystko.

Sprawdźcie oficjalna stronę Leszka Kuczerskiego www.kuczerski.com, znajdziecie z pewnością coś co wywoła uśmiech na waszej twarzy.

unnamed-1

unnamed-2

Komentarze: