Być kreatywnym.

16
Grudzień 2013

Bycie kreatywnym pomaga to fakt .

Przechadzając się pewnego wieczoru w centrum Londynu spotkaliśmy ulicznego grajka którego instrument był dość nietypowy .
Akurat w czasie tych kilku sekund jakie nagrałem nikt pieniędzy mu nie wrzucał ale chwile wcześniej znalazło się kilka osób które to zrobiło .

Jedna z osób która wrzuciła mu jakiś pieniądz przechodziła kolo mnie a ja uśmiechnąłem się do tej osoby, a on tak jakby chciał się wytłumaczyć czemu mu wrzucił tą monetę ,mówi do mnie że to za sposób jaki to robi .
Kreatywność również pomaga w inwestowaniu w nieruchomości , zajmujemy się tym tematem od jakiegoś czasu także mieliśmy okazje poznać już kilka osób które kupiły jakieś nieruchomości w nietypowy sposób .

Poznaliśmy osobę która kupiła pewne mieszkanie , akt notarialny miał być powiedzmy za kilka dni a osoba ta sama jeszcze nie zapłaciwszy miała już kupca za cenę dużo wyższą .
Następnie ustaliła ze sprzedającym ze będzie miał czas na przelanie pieniędzy dwa tygodnie .
Po czym za kilka dni przyszedł jeszcze raz już jako sprzedający tą nieruchomość i otrzymał zapłatę w  dzień którym odbył się akt notarialny .
Innym ciekawym zakupem była forma zapłaty za nieruchomość w ratach .
Sprzedający porozumiał się z kupującym że będzie spłacał mieszkanie w miesięcznych ratach które wynosiły coś około 8000 tys. na miesiąc w ratach na 12 miesięcy .
Także rożne ciekawe transakcje można zainicjować szczególnie w przypadku płatności gotówka .
Już nie wspomnę o Julii jakie cyrki wyprawiała swego czasu 🙂 ale tutaj to wszystkiego nie popieram i osobiście nie miałbym ochoty jeszcze raz przez to przechodzić 🙂

Aha i jeszcze jedno jeśli nie zaliczasz się do osób kreatywnych to ponoć można to wyćwiczyć także nic straconego 🙂 ( ja również potrzebuje kilku lekcji 🙂

Komentarze: