Rodzinny interes

Kategorie:
29
Kwiecień 2013

Witam serdecznie , dzis przedstawimy  metamorfoze mieszkania Ani .
Znajduje sie ono w Warszawie . Ania napisala do Nas ze  „rodzinnie” zajmuja sie remontami i wynajmem mieszkan , maja juz ich kilka, ktore za Jej uprzejmoscia bedziemy mogli  Wam pokazac .Wyremontowane w innym stylu niz mi znane i widziane, jak to autorka okresla :
„Mamy trochę odmienną filozofię niż na Fridomii;) i sprawdza się ona bardzo dobrze – mianowicie robimy mieszkania z klimatem, trochę dizajnerskie dzięki czemu nie mamy żadnych przestojów w wynajmowaniu, dużo chętnych a że są ciut droższe, przyciągamy kulturalnych najemców.”
Teraz cytujac autorke opis mieszkania :

No to zapraszamy na wycieczkę po kawalerce na Grochowskiej w Warszawie, na 3 piętrze w 7 piętrowym bloku z lat 60. z widokiem na drzewa i remizę strażacką, na tyłach różnorodnych pawilonów (3 knajpki, cukiernia, salon tatuażu, zakład gorseciarski i monopolowo-spożywczy), po drugiej stronie ulicy też do wyboru do koloru: knajpy, zakłady i sklepy (z meblami, szklarz, sklep 24h a nawet salony samochodowe) przy jednej z głównych arterii stolicy, ale blok jest nieco cofnięty od Grochowskiej a okna na drugą stronę, więc mieszkanko jest bardzo ciche. Parking pod domem, piękny dojazd, głównie tramwajami, które jak wiadomo w stolicy są jedynym poza metrem środkiem transportu, którym da się gdzieś dotrzeć na czas. Jednym słowem – idealne mieszkanko na wynajem.

Tak wygladala kuchnia :


 

Tak wygladal pokoj :

Lazienka :

Podsumowanie i zdjecia efektu koncowego juz jutro .

Zapraszam i zachecam do dzielenia sie swoimi przygodami ,zdjeciami z remontow  .
Kontakt :
burzynskakaczynska@gmail.com
kaczynski79@gmail.com

Komentarze:

  • Miło mi. Gwoli ścisłości akurat to mieszkanie jest mojego syna Borysa, ale remontujemy i urządzamy, jako się rzekło, całą rodziną. Pozdrawiam!

    ania z zawad 29 kwietnia 2013 o 23:11 Odpowiedz
  • Przepraszam za niedopatrzenie 🙂 serdecznie pozdrawiam

    julia bk 30 kwietnia 2013 o 09:47 Odpowiedz